Schody, schodiště, balkony a zábradlí

 

Vyrábíme interiérová i venkovní samonosná schodiště a schody i obklady kovových konstrukcí či betonových schodů.

Schodiště vyrobíme dle Vašeho vlastního návrhu, nebo sami připravíme 3D návrh přesně podle Vašich požadavků a představ.(odkaz na obrázek 3D schodiště)

Výběr dřeva necháme na Vás. Pokud však dbáte na kvalitu a životnost, rozhodně Vám doporučujeme tvrdší dřevo, jako jejasan, buk nebo dub. Je-li pro Vás důležitější cena, zvolte klidně smrk.

Tvar tyček (šprušlí) v zábradlí si můžete vybrat z katalogu stejně tak jako tvar hlavic na sloupcích. Pokud se Vám žádná varianta nelíbí, vyrobíme je i dle Vašeho vlastního návrhu. (2 str katalogu)

Chcete-li, aby schody působily moderně, můžeme použít i nerezové tyčky, či libovolně zvolenoukombinaci kovu a dřeva. Výrobu nerezových komponent samozřejmě zajistíme u specializované firmy. (2 fotky)

Konečným stádiem je povrchová úprava vodou ředitelným lakem. Máte-li zájem o jiný než přírodní vzhled, můžeme schody před lakováním namořit odstínem podle Vašeho přání (viz vzorník).

Schodiště a obklady namontujeme do domu až v případě, že vlhkost podkladu klesla pod xxxx%. V opačném případě Vám nemůžeme zaručit, že nedojde vlivem vlhkosti k jejich deformaci a na problémy takto vzniklé se nebude vztahovat záruka.

Zajímá Vás naše cena? Napište si o bezplatné nacenění Vaší zakázky.

 (odkaz na mailovou str)

Napište nám!  Bezplatně Vám vytvoříme cenovou nabídku.